Arama

Iğdır’da hayvan hırsızlarına operasyon..

Iğdır merkez Suveren Köyü'nde gerçekleşen bir hırsızlık ihbarıyla, il jandarma ekiplerinin başarılı operasyonu ile hayvan hırsızları yakalanıp, çalınan hayvanlar sahibine teslim edildi.

14/12/2023 18:35 | Son Güncelleme : 30/05/2024 06:25 | Iğdır Gündem


Iğdır’da hayvan hırsızlarına operasyon..

Iğdır merkez Suveren köyünde büyükbaş hayvanların çalınması nedeniyle, jandarmaya ihbarda bulunun hayvan sahiplerinin ihbarı üzerine Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından hayvan hırsızlarının bulunması için geniş çaplı bir çalışma başlattı.

 Iğdır İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışma sonucu çalınan 5 adet büyükbaş hayvan bulunarak sahibine teslim edilmiş olup, yakalanan hırsızlar, Iğdır Sulh Ceza Hakimliği'nce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Azerbaycanlı ressamlar, Iğdır'ı resmetti

Azerbaycanlı ressamlar, Iğdır'ı resmetti

Organize edilen programlar için Iğdır'a gelen Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili ve Nahçıvan Ressamlar Birliği Başkanı Ülviyye Hemzeyeva ve birliğin üyeleriyle birlikte kentin tarihi ve turistik yerlerini gezip, gördükleri güzellikleri resmetti.

5 ay önce
‘Tesisat Sizden, Kombi Bizden’ desteği uzatıldı

‘Tesisat Sizden, Kombi Bizden’ desteği uzatıldı

Iğdır Belediyesi ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı işbirliğiyle kentte hava kalitesinin arttırılmasına yönelik başlatılan ‘Tesisat Sizden, Kombi Bizden’ uygulaması desteği 26 Aralık’a kadar müracaatlar uzatıldı .

5 ay önce
Seyir halindeki araç alev aldı

Seyir halindeki araç alev aldı

Konaklı Mahallesi Kazımkarabekir Caddesi üzerinde seyir halinde bulunan bir tırda adiden yangın meydana geldi.

5 ay önce